Standard.al

E tmerrshme! Vogëlushi humb jetën pasi bie nga kati i katërt…

0

Një vogëlush ka vdekur pasi ra nga një banesë në katin e katërt – vdekja e dytë në një bllok në Londër brenda 24 orësh. Babai i tij i ndjerë Alexandru tha sot: ‘Nuk dua të qaj më, e bëj atë tërë ditën dhe tërë natën. Ai është engjëlli ynë tani. ‘ Një ditë më parë vdiq një djalë 18 muajsh pasi ra nga kati i nëntë i Stellar House në Tottenham.

standard.al

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7660311/Horror-boy-three-plunges-death-fourth-floor-flat.html?ico=pushly-notifcation-small

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.