Standard.al

Atentati ndaj Prokurorit, Balliu ngre pyetjen: A do të hetohen Rama dhe Braçe??!

0

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu në një postim në rrjetin social Facebook ka publikuar videon e kryeministrit Edi Rama dhe  zv.kryeministri Erjon Braçe të cilët shfaqen teksa kanë akuzuar publikisht pak ditë më parë prokurorin Arjan Ndoja për lidhje me grupe kriminale.

Balliu shtron pyetje nëse do të hetohen Rama dhe Braçe që i kanë bërë preson Prokurorit Arjan Ndoja.

Postimi i plotë i Klevis Balliut: 

A DO TË HETOHEN RAMA DHE BRAÇE?

Ku është Prokuroria???
Këta janë ata që publikisht i kanë bërë presion Prokurorit Arjan Ndoja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.