Standard.al

Ja çfarë i bëri këngëtares shqiptare Neymar….

0

Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e futbollistit me foton e fundit. Ora është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe ndër miliona ndjekjes që ka është edhe ylli i PSG, Neymar, i cili së fundmi i la një koment bukuroshes shqiptare.

Në një postim të bërë këngëtarja ka kujtuar ‘Halloween-in’ e vitit të kaluar kur ishte munduar ti ngjasoj në pamje reperit Post Malone dhe ky postim po bën bujë në rrjete sociale.

Në foton e publikuar shohim se edhe Neymarin i cili i komenton Ritës.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.