Standard.al

Çfarë po ndodh! Rama dhe Kurti mbi 3 orë e 30 minuta takim kokë më kokë

0

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti është takuar mbrëmjen e së premtes në Tiranë me kryeministrin Edi Rama. Takimi mes tyre nisi rreth orës 18:30 minuta dhe vijon ende megjithëse kanë kaluar më shumë se 3 orë e 30 minuta.

Biseda mes Kurtit dhe Ramës po zhvillohet në zyrën e këtij të fundit. Fituesi i zgjedhjeve në Kosovë ka shkuar në këmbë dhe pa eskortë shoqëruese në ambientet e kryeministrisë. Kreu i Vetëvendosjes tha për mediat kosovare se do të diskutojë shumë tema me kryeministrin Edi Rama, por nuk e specifikoi konkretisht se për çfarë bëhet fjalë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.