Standard.al

“Kjo është në qejf të vet, për sa kohë ka Skëndërbeun”, ish-deputeti s’lë pa komentuar Spiropalin…

0

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka folur së fundmi në lidhje me situatën aktuale dhe politike në Shqipëri.

I ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites’, Klevis Balliu komentoi edhe disa nga personazhet e botës politike në vend.

Por teksa në ekran u shfaq Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali ish-deputeti nuk kurseu ironitë duke u shprehur se ministrja mesa duket është në qejf të vet…

“Kjo është në qejf të vet pastaj, për sa kohë ka Skëndërbeun është në p unë të vet s’është se kam ndonjë koment për të. E kam takuar kur kam qenë në parlament por as nuk e njoh dhe as s’kam cfarë them sepse më duket njeri bosh. Është si njeri transparent që nuk sheh diçka aty,”- tha ai më tej.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.