Standard.al

EMRAT-FOTO/ Tronditëse! Masakron me thikë motrën 17-vjeçare, zbulohet arsyeja qesharake!!

0

Një vajzë e pushtuar nga zilia është dënuar me 13 vite burg për vrasjen e motrës së saj 17-vjeçare.

Elizaveta Dubrovina, 22 vjeçe, e ka qëlluar motrën e saj, Stefanian, me të paktën 189 goditje thike, aq sa e kishte shpërfytyruar dhe ia kishte nxjerrë sytë nga vendi.

Xheloze për pamjen e motrës modele, ajo e kishte goditur fillimisht te organet jetike dhe më pas në fytyrë.

Vajza nga Shën Pjetërburgu i Rusisë është dënuar tani me 13 vite burg.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.