Standard.al

Shpërthen bombola e gazit brenda banesës…

0

Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen “Lirim” në qytetin e Vlorës. Mësohet se shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi.

Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Banorët janë alarmuar pasi shpërthimi i bombolës së gazit ka qenë shumë i fuqishëm

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.