Standard.al

Sherr me grushta mes qytetit/Në pranga 2 persona, dhunuan…

0

Policia ndërhyn për të shuar sherrin, dy persona dhunojnë policët.

Në prangat e Polisisë ka rënë M.H., 44 vjeç dhe F.H., 35 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në një karburant, ku edhe po konfliktoheshin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.