Standard.al

Ngjarje e rëndë në Bulqizë, grabitet posta…

0

Një ngjarje rëndë është shënuar gjatë ditës së sotme në Bulqizë.

Është grabitur nga përsona të  armatosur zyra e postës në Fushë-Bulqizë.

Nuk dihet shuma e grabitur dhe rredhnat se si ka ndodhur kjo ngjarje.

Po ashtu nuk dihet identiteti i autorëve të ndërkohë që mësohet se kane shtënë në ajër.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.