Standard.al

Meri ka një paralajmërim të frikshëm

0

Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit. Madje njëra prej tyre do ketë një ndarje që do rezultojë për mirë pasi do çlirohen nga e keqja. Parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi-Lajme te mira ne ceshtjet ekonomike por ne momente reflektimi do ndjeni qe akoma jeni te kushtezuar ne jeten tuaj dhe do donit nje ndryshim

Demi-Nje ndarje ne nje martese apo bashkepunim te keq do ju clironte te miren dhe te keqen ne menyren qe duhet te zhvilloni cdo drejtim

Binjaket-Nje femer ju pengon ne nje ceshtje pune duke bere gjithcka qe ju te bllokoheni ne kurthin qe ju ka vene dhe te deshtoni ne nje momenet qe pretendoni ngritjen

Gaforrja-Do materializoni nje marredhenie te mbetur ne tentative por do ndjeni anen tuaj te erret te kundershtoj cdo te mire qe keni por qe mendoni se eshte e infektuar nga ambjenti

Luani-Merreni parasysh qe mund te ndertoni nje shtepi apo te shkoni ne nje vend qe do ndjeni me shume pasion dhe lidhje shpirterore por ne te njejten kohe nje femer ju pengon

Virgjeresha-Sot do kuptoni qe brenda vetes keni nje ane te erret te cilen do ta nxirrni ne nje moment te forte emocional dhe do beni haten ne menyren e sjelljes

Peshorja-Do materioalizoni ne nje qellim ekonomik dhe si rrjedhoje edhe nje takim ku te dyja do ju sjellin nje dite te bukur por edhe nje hakmarrje ndaj dikujt

Akrepi-Eshte dita te materializoni nje marredhenie por ne te njejten kohe doni te kundershtoni apo te ngrini krye ndaj nje sjellje jo te mire qe ju behet

Shigjetari-Nje moment i mire psikologjik por nje marredhenie e fshehte ju detyron te silleni ne menyre zoteruese dhe te perdorni anen e erret te shpirtit dhe instikteve

Bricjapi-Do ndjeni nevojen te mbeshteteni diku tek nje mik apo shok por do keni ndjesine edhe ta perdorni dhe ta tradhetoni pasi keshtu mendoni te thyeni pengesat

Ujori-Jeni ne nje moment te fuqishem familjar dhe mund te rregulloni ambjentin tuaj por ne te njejten kohe keni ndjenjen e hakmarrjes ndaj personave qe ju prishin qetesine

Peshqit-Sot do keni nevoje per nje udheheqes shpirteror pasi keni ndjesine qe keni humbur rrugen dhe drejtimin megjithese me vete mbartni shume gjera te realizuara.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.