Standard.al

Kriza politike! Ish-kryeministri Berisha flet për përballjen me Ramën…

0

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar sonte në emisionin”Tempora” nën moderimin e gazetares Sonila Meço, live, në orën 21:00, pritet të diskutojë për çështje “të nxehta” të politikë shqiptare. Përgjegjësitë në kohë dhe përballja me kryeministrin Rama. Dihet tashmë që ish-kryeministri Berisha është i pandalshëm me akuza të ashpra ndaj qeverisë Rama. 

Për Tempora”, në kohën kur vendi ndodhet në një situatë të vështirë për Shqipërinë, pas 30 vjetësh pluralizëm Berisha do të tregojë përgjegjësitë në kohë dhe përballjen me Edi Ramën.

Ish-kryeministri do të jetë i shoqëruar në panel nga Erion Kristo, Edi Oga, Denion Ndrenika, Endira Bushati, Elvis Hoxha, Edvin Kulluri dhe Genc Burimi nga Parisi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.