Standard.al

Ironi therëse nga Vasili: Rama që kur është legalizuar si gruaja e Bilalit është bërë një “kryeministre” tërheqëse dhe simpatike…

0

Nga Petrit Vasili

Kryeministrja jone simpatike Edi Rama!?

Edi Rama qe kur eshte legalizuar si gruaja e Bilalit eshte bere vertet nje kryeministre shume terheqese dhe simpatike.

Sot Kryeministrja Rama tha:

“55 gra, nëse janë të organizuara, zmbrapsin 55 mijë burra”.

Kryeministrja Rama eshte nje nder 55 grate, ndaj mos e kerkoni më ne mes te 55 mije burrave.

Ta gezojme te paren Kryeministre ne historine e Shqiperise.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.