Standard.al

Arrestohet shefi i objekteve në Komisariatin e Tiranës, operacion anti-drogë në të gjithë territorin

0

Një operacion anti-drogë i cili ka përfshirë pothuajse të gjithë territorin e vendit, ndërsa një person ka përfunduar në pranga.

Bëhet fjalë për Dilaver Kalajën, shef i ruajtjes së objekteve në Komisariatin nr. 1 në Tiranë, ku gjatë kontrollit në banesë i është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri e tipit kallashnikov.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.