Standard.al

Video e cila i “çjerr” maskën Ramës, u përjashtua nga gara me karton të kuq!

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video e cila i ‘çjerr’ maskën e mashtrimit kryeministrit Edi Rama.

Siç dëgjohet edhe në fjalën e presidentit të Francës, Emmanuele Macron, nuk është vetëm vendi i tij që votoi kundër çeljes së negociatave, por disa vende të BE, të cilat besojnë se Shqipëria nuk ka ecur përpara në rrugën e reformave.

Ja postimi i Berishës:

Mashtrimi si maska e te pafytyrit!

Pasi bllokoi4 vite me tradhe çeljen e negociatave dhe me dt 18 tetor u perjashtua nga gara me karton te kuq Edvin Bllokim Ha…. mendon se mund te mashtroje shqiptaret duke iu thene se vetem Franca e bllokoi çeljen e negociatave, nderkohe qe Presidenti Macron i heq masken monstres se integrimit dhe deklaron se çeljen e negociatave me Shqiperine e kundershtuan shumica e vendeve te BE. sb

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.