Standard.al

Vasili lëshon perlën e rradhës: Shiheni kryeministrin dhe qeshni…..(VIDEO)

0

Nga Petrit Vasili

I keni pare vete se si rrodhen ngjarjet me negociatat!

Tani shikoni si genjente ky kryeministri yne nje vit me pare dhe se si ngopi dynjane me genjeshtra.

Megjithate shiheni edhe nje here dhe qeshni…

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.