Standard.al

Prej dy javësh në reanimacion, avokati i ish-ministrit Tahiri, Maks Haxhia lë spitalin

0

Ditën e sotme, avokati Maks Haxhia mësohet të ketë lënë spitalin.

Avokati u shtrua me urgjencë në spital ku iu nënshtrua dhe një ndërhyrjeje kirurgjikale e cila kaloi me sukses.

Maks Haxhia është aktualisht avokati mbrojtës i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe pronarit të kompanisë “Arbri Garden” Arber Çekaj.

Seanca ndaj këtij të fundit u shty një javë më parë pasi avokati Maks Haxhia ndodhej në spital.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.