Standard.al

Lajmi i ditës! Rama me brekushe, Veliaj me biçikletë

0

Sot kryesia e PS e mbledhur në selinë e tyre politike ka anashkaluar kërkesën dhe presionin popullor për zgjedhje të parakohshme parlamentare.

Por ajo që ishte lajm duket se janë prapë brekushet e kryeministrit dhe biçikleta e Erion Veliajt.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.