Standard.al

Fotot pikante nga mbledhja e Kryesisë së PS

0

Këtë mëngjes u mbajt mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, ku i pari në selinë rozë mbërriti kryetari Edi Rama.

Disa nga të pranishmit ishin kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj; ministrja Besa Shahini, ministri Gent Cakaj , kreu i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla dhe shumë të tjerë.

          

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.