Standard.al

FOTO/ Rrëfim tronditës! Masakrohet 19-vjeçarja: Më përdhunuan 12 persona…

0

Një adoleshente britanike, e cila akuzohet se gënjeu se ishte përdhunuar nga bandat në Qipro, u përball me zemërimin e njerëzve në mes të rrugës. 19-vjeçarja po lufton për të provuar se ajo u përdhunua nga 12 izraelitë, gjatë pushimeve në një pikë turistike të Ayia Napa, në Qipro.

Vajza britanike 19 vjeçe, ka rrëfyer tmerrin pasi 12 izraelitë e “sulmuan një nga një për një orë”. Ajo i tha policisë se djemtë e sulmuan atë për një orë “njëri pas tjetrit”.

Sipas kanalit izraelit, vajza u tha hetuesve të policisë: “Njëri prej tyre më mbajti dhe më pas pashë të paktën 12 fytyra … për një orë apo më shumë, njëri pas tjetrit”.

Ajo u shpreh se më pas takoi disa miq që e morën gjysmë të zhveshur dhe e dërguan në një klinikë.

      

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.