Standard.al

Familjarët gjejnë të vdekur në banesë 30-vjeçarin, dyshimet e para

0

Eshte gjendur ne banese pa shenja jete nje 30 vjeçar nga Ksamili.

Kane qene familjaret te cilet kane gjetur ne banese te vdekur Ervis Oruci, 30-vjec. Mesohet se Oruci ishte nje person me precedente penale ne vjedhje dhe prodhim dhe shitje narkotikesh, dhe perdorues droge.

Sipas informacioneve te para behet me dije se shkak per vdekjen e tij eshte bere marrja e nje sasie medikamentesh.

I riu, kishte pak jave qe kishte dale nga spitali psikiatrik i Vlores. Sakaq policia po punon per zbardhjen e plote te ngjarjes.

fe721db6-0ffb-4b73-8d6a-84551f01e130

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.