Standard.al

Zbulohet kur do të martohet Armina dhe Shkëlzeni

0

Armina dhe Shkëlzeni janë kthyer prej vitesh në një nga çiftet më të pëlqyer për publikun dhe ndër më të komentuarit në media. Armina me deklaratat e fundit ka lënë të kuptohet se ata po mendojnë martesën dhe Armina ka nisur përgatitjet për fustanin e nusërisë.

Në një intervistë për “Prive”, Armina u pyet nga gazetari për datën e dasmës dhe fashionistja fillimisht refuzoi të përgjigjej.

“Është viti i ardhshëm?”, e pyeti gazetari. “Besoj se po”, tha Armina.

Pritet që dasma e Arminës dhe Shkëlzenit të jetë madhështore dhe me të ftuar VIP.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.