Standard.al

VIDEO/ “Rama u refuzua. Refuzo Ramën”, PD nuk ndalet: Thirrje qytetarëve…

0

Partia Demokratike vijon të akuzojë kryeministrin Edi Rama, të cilin e cilëson si personin kryesor që duhet të mbajë përgjegjësi për  shtyrjen e negociatave me Bashkimin Europian.

Përmes një videoje, ku shfaqen titujt e mediave vendase dhe të huaja mbi dështimin e qeverisë Rama për të hapur negociatat e anëtarësimit,  PD i bën thirrje qytetarëve të refuzojnë qeverisjen e kryeministrit, Edi Rama.

“Rama u refuzua. Refuzo Ramën”, thuhet në video-mesazhin e selisë blu.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.