Standard.al

Tjetër aksident i rëndë/ Përplasen dy mjete në Farkë, vdes 46-vjeçari

0

Tjetër aksident rrugor përgjak rrugët e vendit.

Ngjarja më e fundit është ajo e ndodhur në afërsi të qendrës tregtare TEG në Tiranë, ku makina ka përplasur drejtuesin e motoçikletës, e për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i kësaj të fundit.

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 18:45 në Farkë automjeti me drejtues E. Ç është përplasur me një motoçikletë me drejtues L. M.,46 vjeç.Si pasojë e përplasjes dhe plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital, drejtuesi i motoçikletës shtetasi L. M. Drejtuesi i automjetit shtetasi E. Ç është shoqëruar në komisariat për veprime të metejshme hetimore.Policia rrugore po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, dhe shkakut të aksidentit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.