Standard.al

“Duke rilindur drejt Jugosllavisë së Re!!!” Goxhaj publikon foton: Para Rilindjes 28 Nëntorin e festonim në Prishtinë ndërsa tani…

0

Avokati Altin Goxhaj, i njohur reagimet e tij ne rrjetin social facebook ndaj çështjeve të rëndësishme, nuk ka munguar  kritika e radhës ndaj kryeministrit Rama. Me tone ironizuese Goxhaj shkruan: “Duke rilindur drejt Jugosllavisë së Re”, bashkangjitur me një foto të udhetimeve turistike.

Statusi:

Para Rilindjes 28 Nëntorin e festonim në Prishtinë ndërsa tani në Beograd duke vizituar kalatë e krajlave serbë dhe muzetë e Jugosllavisë! Duke rilindur drejt Jugosllavisë së Re!!!
https://www.facebook.com/110397000321114/posts/119903476037133/

Fotografia e Avokati Altin Goxhaj

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.