Standard.al

“Bravo Zoran Zaev!!! Vuri atdheun mbi gjithçka”, faqe e zezë për kryeministrin zvarranik Edi Rama!”

0

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev pas takimit të liderëve ka deklaruar arritjen e marrëveshjes që zgjedhjet e ardhshme parlamentare të mbahen më 12 prill të vitit të ardhshëm.  Ish-deputeti i LSi-së, Petrit Vasili ka reaguar ne rrjetin social Facebook me kritika ndaj kryeministrit Rama. Sipas Vasilit ky duhet të ishte një leksion për kryeministrin tonë i cili jo vetëm që nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen, por fajin për të e ka BE-ja që Shqipërisë nuk j’u çelën negociatat.

Statusi:

Bravo Zoran Zaev!!

Zajev vendosi!

Maqedonia ne 12 Prill shkon ne zgjedhje te parakohshme.

Ne janar opozita merr drejtimin e Ministrise se Brendshme.

Zajev i dha nje Leksion te vertete demokracie
dhe atdhedashurie te gjitheve.

Faqe e bardhe per Zajev,qe vuri atdheun mbi gjithçka

Faqe e zeze per kryeministrin zvarranik Edi Rama, qe vazhdon turperisht ne karrige pasi jo vetem qe la Shqiperine pa Negociata, por qe ai shkaku i vetem qe Maqedonia e Veriut nuk i hapi negociatat.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.