Standard.al

Aksident fatal, drejtuesi i traktorit goditet nga…

0

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Suharekë të Kosovës. Një persona ka humbur jetën teksa është goditur nga rimorkio e traktorit.

Drejtuesi i traktorit fillimisht mbeti i plagosur, por për shkak të plagëve të marra nuk arriti të mbijetojë. Policia dhe grupi hetimor po kryejnë hetimet për të përcaktuar shkakun e ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.