Standard.al

Rudina Hajdari ‘sherr’ me Brryli Brodway në Instagram/ Ironizohet nga…

0

 

Shqipërisë për të hapur negociata është bërë meme.

Faqaja satirike Brryli Brodway, ka publikuar një meme me Rudina Hajdarin, duke e cituar atë të ketë thënë: Qeveria duhet të hartojë një plan të detajuar masash për shqetësimet e BE.

Kaq ka mjaftuar dhe Rudina Hajdari ka reaguar për memen e saj duke komentuar tek kjo faqe. “Ore dini të lexoni ju?”, ka  qenë reagimi i deputetes që ka marrë një përgjigje dhe nga Brryli të ciilët e kanë ironizuar sërish.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.