Standard.al

“Në hall të madh është!” Noka tallet me Hahn: U hapën negociatat, meritë e Ramës dhe na hapi shampanjën e na uroi…?

0

Ish-deputeti demokrat, Flamur Noka, ka postuar në Facebook, një foto ku ironizon zyrtarin e lartë të BE, Johanes Hahn, i cili  gjatë ditës së sotme doli në një deklaratë së bashku me Edi Ramën në Bruksel, duke deklaruar se nëse nuk hapen negociatat, faji nuk është i kryeministrit të Shqipërisë.

Duke vijuar ironinë e tij, Noka pyet se a nuk ishte zoti Hahn që një vit më parë festonte hapjen e negociatave me Ramën?

Postimi i plotë i Nokës:

Po ky z Han a ishte ai qe erdhi vjet e na tha se u hapen negociatat dhe merita eshte e Rames dhe na hapi shampanjen dhe na uroi…????

A eshte i njejti ky qe na thote sot qe po su hapen negociatat nuk eshte faji i Rames .??

Cilin Han te besojme??

Ne hall te madh eshte..I detyruar ta mbroj deri ne piken e fundit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.