Standard.al

“Gati nuk kënduan ‘t’lagi me shampanjë”, Kryemadhi, Fevziut për negociatat: Ne kapemi prej flokësh…ti s’ke!

0

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në “Opinion” ka folur lidhur me vendimin që pritet të merret nesër për çeljen e negociatave me BE-në.

Në fjalën e saj, Kryemadhi tha se kryeministri Edi Rama duhet të mbante përgjegjësi për një vendim negativ pasi një vit më pari tha të kundërtën dhe festoi bashkë me ndërkombëtarët.

BISEDA NË STUDIO:

Fevziu: Bukur është veshur Rama.

Kryemadhi: Nuk kam ndonjë habi, shpesoj të mos jetë i sëmurë. Nuk e kanë pëlyqer do jenë habitur. Ata ndërkombëtarët që përmende nuk janë këtu. Se dolën vjet festuan me Vllahutin e me Donald Lu-në. Gati sa nuk kënduan këngën e Getoarit “t’lagi me shampanjë”. Ku janë ata sot? Ne kapemi prej flokësh. Prej flokësh jo, se ju nuk keni.

Fevziu: Jo Ditmir Bushati ka pak më shumë flokë se unë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.