Standard.al

Sherri i dhunshëm në burgun e Rrogozhinës, Endrit Goga akuzohej për katër vjedhje me armë dhe maska

0

Sot në burgun e Rrogozhinës ka pasur një përleshje mes të burgosurve, ku si pasojë njëri prej tyre u plagos dhe u dërgua me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Personi që ka nisur sherrin dyshohet se është shtetasi Endrit Goga. Ai është arrestuar më datë 5 dhjetor 2015 në kuadër të operacionit “Trojas”, ku 23-vjeçari akuzohej për katër vjedhjeve me armë dhe maska të ndodhura në Qarkun e Elbasanit.

Endrit Goga u arrestua më 5 dhjetor 2015 në kuadër të operacionit “Trojas”, ku 23-vjeçari akuzohej për katër vjedhjeve me armë dhe maska të ndodhura në Qarkun e Elbasanit.

Ai u ndalua nga efektivat e policisë, menjëherë pasi kishte vjedhur me dhunë edhe në karburant në Fshatin Trojas – Belsh, bashkë me dy persona të tjerë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.