Standard.al

FOTO/ Yllka Kuqi shfaqet me barkun e rrumbullakosur, lumturi pas 8 vitesh martesë!

0

Këngëtarja Yllka Kuqi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo është e martuar prej 8 vitesh në Gjakovë me Astrit Pallaskën.

Por pas 8 vitesh të martuar çifti shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

E së fundmi këngëtarja për herë të parë ka treguar barkun e rrumbullakosur.

E veshur me një fustan të gjatë këngëtarja dhe pse shtatzënë duket shumë në formë.

ImageImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.