Standard.al

Shpërthen Manjani: Të fshijnë menderen me atë ligj, mos na çajnë më tr*pin, medemek po bëjnë drejtësi e shtet!”

0

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në faqen e vetë në rrjetet sociale, ka reaguar ashpër lidhur me qëndrimin e policisë ndaj banorëve të Astirit.

Në papërmbajtje Manjani e ka lëshuar gojën, ndërkohë që shprehet se është policia ajo që bllokon rrugën dhe jo banorët.

“Te Astiri ka më shumë policë sesa banorë. Këta të fundit janë arrestuar.

Është policia ajo që bllokon rrugën, ndaj ai Kodi Penal duhet të dënojë atë (policinë). Përndryshe le të fshijnë menderen me atë ligj e mos na çajnë më trapin se medemek po bëjnë drejtësi e shtet!”, shkruan Manjani.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.