Standard.al

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana ka një mesazh për nënat që kanë vajza…

0

Mozzik dhe Loredana muajt e fundit kanë qenë kryetemë e medieve rozë, pasi qarkullonin thashetheme për ndarjen e tyre të cilat me kalimin e ditëve kanë rezultuar të vërteta dhe vetë këngëtarja e ka pranuar ndarjen nga Mozzik.

Kjo është vërtetuar edhe nga fotot e publikuara së fundmi ku shfaqet me një mashkull misterioz që ende nuk dihet kush është.

Pak më parë Loredana ka bërë një postim në Instagram ku lë të nënkuptojë se ajo është një nënë beqare që duhet të kujdeset për vajzën.

Përmes postimit në Instatory ajo ka dhënë një mesazh për të gjitha nënat që kanë vajza.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.