Standard.al

Moderatoja e njohur tregon përse është penduar në jetë…

0

Kiara Tito është një ndër moderatoret e reja në karrierë  por që po korr jo pak sukses pasi është e preferuar e publikut me pamjen e saj dhe njëkohësisht me mënyrën korrekte të moderimit.

Së fundmi Kiara ka dhënë një intervistë ku edhe ka zbuluar të tjera detaje nga jeta e saj private.

Një ndjekës e ka pyetur se cila është një gjë për të cilën është penduar që nuk e ka bërë.

“Ka qenë një djalë shumë i mirë, që më ka ngacmuar para disa vitesh, por nuk ka qenë kaq i mirë sa është tani dhe i kam thënë jo. Nuk ka qenë i shëmtuar por nuk është kështu si është bërë tani. Jam penduar”, është përgjigjur Kiara.

Image result for kiara tito

Image result for kiara tito

Image result for kiara tito

Image result for kiara tito

Related image

Related image

Related image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.