Standard.al

Ka mbetur edhe pak! Ermali publikon trailer-in e filmit të ri…

0

Së shpejti ekranet e kinemasë shqiptare, do të pushtohen nga filmi më i ri i Ermal Mamaqit, titulluar ‘I love Tropoja’.

Xhirimet për filmin kanë përfunduar që prej disa javësh dhe kjo u festua me një mbledhje të stafit, i cili organizoi një festë madhështore ku u kënaqën duke kërcyer valle popullore.

Sa më shumë kalojnë ditët aq më shumë rritet dhe kureshtja në rradhët e publikut, kjo pasi nga fotot dhe videot e publikuara nga Ermali, premtohet se do të jetë super interesant, shkruan Xing.

Ditën e djeshme, moderatori ka publikuar një ‘teaser’ të filmit ‘I love Tropoja’, në të cilin shfaqen disa nga skenat më kulminante dhe duke lajmëruar se do të dalë në vitin 2020.

Ky teaser është pritur shumë mire nga fansat, të cilët tani më shumë se kurrë po presin ta shikojnë të realizuar në kinema.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.