Standard.al

E rëndë në Tiranë, 60-vjeçari hidhet nga kati i tetë, i jep fund jetës

0

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të dielë në Fushë Mëzes të Kasharit në Tiranë.

Një burrë rreth 60 vjeç i ka dhënë fund jetës, duke u vetëhedhur nga kati i tetë i banesës ku jetonte. Policia thotë se grupi hetimor ka arritur në vendngjarje dhe po heton për këtë ngjarje.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 16:00 në Fushë Mëzez Kashar, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 8-të i banesës një shtetas ende i paidentifikuar rreth 60 vjeç,i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.