Standard.al

Aktorja e humorit e papërmbajtshme! “Ku mora vesh unë ç’putha!”, Rita Lati rrëfen puthjen…

0

Aktorja e humorit, Rita Lati, ka rrëfyer momentet e sikletshme nga filmi “Parrullat” i regjisorit Gjergj Xhuvani. Në një nga fragment të filmit, Rita dhe Artur Gorishti janë puthur.

Teksa ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, aktorja shumë e dashur për publikun tregon.

“Binte shiu litar nga zjarrfikësja, Artur Gorishti që më shikonte në sy dhe dyshonte nëse do e puthja seriozisht duke qenë se jam aktore humori. Unë aq desha, mora forca dhe me ujin që na përplasej në fytyrë, mbylla sytë dhe pastaj nuk mora vesh më ç’putha”, u shpreh Rita Lati duke shkaktuar të qeshura në publik.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.