Standard.al

Ngjarje e rëndë/ Katër të vdekur dhe tre të plagosur rëndë…

0

Katër persona vdiqën dhe tre të tjerë u plagosën gjatë një të shtënash në Brooklyn, New York.

Alarmi u dha rreth orës 7 të mëngjesit me orën lokale kur policia mbërriti në lagjen Crown Heights.

Agjentët janë gjendur para një skene të tmerrshme: katër kufoma dhe tre të plagosur, të cilët këta të fundit u dërguan menjëherë në spital.

Tre të plagosuri  janë në gjendje të rëndë, por jashtë rrezikut për jetën.

Gjithçka ka ndodhur brenda një klubi nate ndërkohë dy persona janë ndaluar për tu marrë në pyetje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.