Standard.al

Aksident në aksin Fier-Lushnje, kamioni përplaset…

0

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Fier-Lushnje.

Një kamion është përplasur me një autoveturë në zonën e Vajkanit, ku për pasojë kamioni është përmbysur dhe ka dalë jashtë rruge, raporton Syri.net

Për momentin nuk ka informacione për të lënduar në njerëz, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.