Standard.al

Vasili publikon videon: Skandali i Ramës në Beograd! Ai nuk ka kohë të presë Europën…

0

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, nepermjet nje postimi ne Facebook ka nxjerr ne pah skandalin e Rames ne Beograd.

Postimi i plote

Skandali i Rames ne Beograd.(VIDEO).

Rama deklaroi ne Beograd se nuk ka më kohe te prese Europen.

Pra Europa ka kohe dhe na pret dhe i mban dyert hapur kurse ky kryeministri nuk paska kohe.

Europa ka pasur durim edhe kur ky bllokonte per tre vjet integrimin per nje kryetar qarku ne Fier.

Europa ka durim edhe sot qe po ky kryeminister prej gjashte vjetesh blllokon integrimin duke e kthyer Shqiperine ne Kolumbi te Europes.

Shikojeni VIDEON dhe e kuptoni qe hapja e negociatave ka vetem nje pengese dhe nje fajtor ky eshte vetem kryeministri

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.