Standard.al

“Tërheqje magnetike”, Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë…

0

Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin e “Keep Keeping Up With the Kardashians” në vitin 2012, pasi ata i kishin thënë që ajo është një yll televiziv dhe do të dëmtonte imazhin e tij.

Por reperi i njohur nuk donte t’ia dinte ai shprehet se ishte i dashuruar me show girl-en amerikane. Çifti, të cilët kanë gjashtë fëmijë North,  Saint, Chicago, 20 muajshe, dhe Psalm, katër muaj u takuan për herë të parë në vitin 2002 kur Kim ishte martuar me Damon Thomas. Por ata nuk kishin asnjë lidhje me njëri tjetrin thjesht njiheshin.

Reperi 42-vjeçar po ashtu kujtoi “tërheqjen magnetike” të tij ndaj Kim qysh në takim të parë, “Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj force energjie. Ajo ishte e mirë, e pastër, e lumtur, e dashur, e guximshme, e fortë”, ka thënë më tutje West.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.