Standard.al

Sonte në “Open” Presidenti Ilir Meta përballë Eni Vasilit

0

A do të shkarkohet Presidenti Ilir Meta? Çfarë tha Komisioni i Venecias? Këto dhe shumë pyetje të tjera do të diskutohen sontë në emisionin “Open”, në Top Channel, ku do të jetë vetë kreu i Shtetit që do t’i përgjigjet pyetjeve të gazetares Eni Vasili.

“Të dashur miq,
Ju ftoj të më ndiqni sonte, në ora 21:00 në emisionin “Open” në Top Channel, në një intervistë me gazetaren e mirënjohur, Eni Vasili”, njofton Presidenti Ilir Meta përmes faqes së tij zyrtare në rrjetin social “Facebook”, duke i bashkëngjitur njoftimit dhe një video.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.