Standard.al

Protesta tek Unaza e Re, Braimllari: Banorët dhunohen nga Edi Rama, ata të cilët vjedhin janë të lirë….

0

Banorët e unazës së re kanë marshuar në drejtim të Drejtorisë së policisë në Tiranë pas arrestimit të disa prej banorëve nga ana e policisë.

Ne mbeshtetje te banoreve te Unazes se Re tek Drejtoria e Policise se Tiranes eshte dhe Sekretari i Pergjithshem, Endrit Braimllari

Braimllari tek Drejtoria e Policisë: Banorët e Unazës se Re arrestohen dhunohen nga Edi Rama dhe ato të cilët vjedhin tek Unaza e Re janë ende të lirë. Edi Rama Damian Gjiknuri duhet të ishin në burg për aferën me t? madhe korruptive dhe jo banorët e Unzës se Re që protestojnë për pronën e tyre.

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.