Standard.al

Motoçikleta përplas çiklistin 80 vjeçar në Tiranë…

0

Një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur një çiklist 80 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” në Tiranë. 80 vjeçari me iniciale P. M, është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Policisë së Tiranës:

 

Rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur çiklistin P. M.,80 vjeç.

Si pasojë e përplasjes çiklisti P. M është dërguar në spital për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, dhe identifikimin e autorit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.