Standard.al

FOTO/ Rashel Kolaneci “thur elozhe” për Monika Kryemadhin!

0

Modelja e njohur Rashel Kolaneci siç është dhe mësuar do të jetë pjesë e filmit ‘Falco’ të aktorit Bes Kallakut.

E gjatë xhirimit të filmit modelja ka takuar politikanën e njohur Monika Kryemadhi.

Bukuroshja Rashel nuk ka nguruar të shkrepë një foto me Monikën, dhe t’a postojë atë në rrjetet sociale.

Në foto të dyja duken të buzëqeshura, ndërkohë që Rasheli nuk i ka kursyer lëvdatat.

“Përtej politikës ndjeva energjinë e një gruaje plot mirësi dhe pozitivitet”,-shkruan ajo duke iu referuar Monikës. Mbetet të shohim nëse politikania e njohur do të jetë pjesë e filmit nga Besi, apo thjesht është gjendur aty rastësisht.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.