Standard.al

“Shpërthen” Kryemadhi: Edi Rama i ka rrahur dhe zhdëpur në dru gratë, por ato janë mazokiste…

0

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka qenë e ftuar në Syri TV, ku ka deklaruar se fjalimet e Ramës në mbrojtje të grave janë një hipokrizi, sepse ai, sipas Kryemadhit, i ka “rrahur dhe zhdëpur në dru gratë”.
E pyetur nga gazetari Peka, se ku i ka provat për këtë, Kryemadhi deklaroi se këto gra nuk kanë folur sepse “janë të lumtura dhe janë mazokiste”.

“Ky që i ka rrahur dhe zhdepur në dru gratë, flet për gratë. Por, ato gra janë të lumtura në fakt se janë mazokiste”, u shpreh Kryemadhi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.