Standard.al

Mediat e huaja publikojnë skandalin, kryebashkiaku kapet duke bërë s*ks me prostituta

0

Mediat e huaja kanë publikuar sëfundmi skandalin seksual të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai i cili është fotografuar nën shoqërinë e disa prositutave, e ndërkohë me njërën shihet duke kryer marrëdhënie seksuale.

Ky skandal seksual prej ditësh po bën bujë në të gjithë Hungarinë pasi dhe ngjarja ka ndodhur pak ditë para zgjedhjeve lokale.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.