Standard.al

‘2 malokë bio, me djathë damote bio’! FOTO/ Meta dhe Bes Kallaku darkë vetëm me djathë dhe domate

0

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur t’iu kthehet kohëve të mëparme. Kreu i shtetit ka preferuar të darkojë mbrëmjen e sotme me aktorin e humorit Bes Kallaku, i cili ka publikuar një foto në Instastory, ku të dy shfaqen duke darkuar sëbashku.

Dyshja siç duket ka hequr dorë nga darkat luksoze, pasi janë duke konsumuar vetëm djathë, domate e qepë, shoqëruar me verë të kuqe.

Por, nuk kanë munguar edhe batutat e Besit, ku shkruan krahas fotos: ‘2 malokë bio, me djathë damote bio’.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.