Standard.al

Gruaja e tradhtonte me kushëririn, shqiptari dhunon e kërcënon bashkëshorten…

0

Një ngjarje e rëndë me protagonistë shqiptarët është shënuar në Breshia të Italisë. Tradhtia e gruas ka bërë që më pas të niste një histori, e cila vetëm, tashmë është zbuluar dhe publikuar edhe nga mediat italiane.

Gruaja që ka tradhtuar burrin me kushëririn e tij, ka përjetuar dhunë e terror për një vit e gjysmë nga bashkëshorti. Burri dhe gruaja ishin prindër të dy fëmijëve, ndërsa bashkëshorti kishte zbuluar se gruaja e tradhtonte me të afërmin e tij, shkruajnë mediat e vendit fqinj.

Pas kësaj, burri shqiptar ka dhunuar e kërcënuar gruan për një vit e gjysmë, duke mos e ndarë. Edhe fëmijët e vegjël kanë përjetuar momente tmerri e ankthi si pasojë e kësaj ngjarje. Burri shqiptar kërcënonte jo vetëm gruan e tij, por edhe kushëririn.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.