Standard.al

Godet Kaba: Kush është ai, që do të takojë një të çmendur dhe të lidhet kokë e këmbë me krimin!? Askush! As Pompeo!!!

0

Dritan Kaba ka reaguar ne Facebook pasi Mike Pompeu ka vizituar cdo shtet pervecse Shqiperise.

Postimi i Plote:

Pompeo ka shkelur cdo shtet qe eshte rreth nesh, Itali, Greqi, Mali i Zi dhe Maqedoni ne nje vizite shume ditore ne rajonin tine, por vetem ne Shqiperi nuk shkeli.
Kush eshte ai, qe so te takoje nje te çmenudr dhe te lidhur koke e kembe me krimin!?
Askush! As Pompeo!
Shqiperia eshte thellesisht nen ndikimin e Vuçiçit edhe askujt tjeter.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.